Спецпроект

В Алтайському краї з'явиться Музей полювання

В Алтайському краї створюється Музей полювання. Він буде розташований в Алтайському районному краєзнавчому музеї в Алтайському районі - одному з найбільш туристичних районів Сибіру. Ініціатива створення належить управлінню мисливського господарства Алтайського краю.

Про це пише amic.ru.

Вибір місця розташування музею не випадковий - на території Алтайського району розташовані зона туристсько-рекреаційного призначення "Бірюзова Катунь" і гральна зона "Сибірська монета", в безпосередній близькості розміщується санаторно-курортний комплекс "Білокуриха". Через село Алтайське проходить туристичний маршрут "Золоте кільце Алтаю".

"Запрошуємо взяти участь у формуванні музейного фонду всіх мисливців і просто не байдужих до природи людей. Просимо передати в дар Музею полювання наявні у Вас предмети, пов'язані з полюванням.

Це можуть бути опудала тварин, фотографії, газетні та журнальні вирізки, книги, документи, мисливське спорядження (одяг, взуття, ножі, сокири, лижі, невеликі човни), самолови (капкани, Черкай, кулемки), мисливські трофеї та інші цікаві предмети", - зазначають мисливствознавці.

У музейну експозицію планується включити три розділи: "Тваринний світ" (опудала усіх що живуть у нас тварин в повний зріст з описами), "Історія полювання" (документи, речі, зброю, скульптурні композиції, пов'язані з полюванням і "Сучасний стан мисливського господарства" (документи, фотографії, спорядження, трофеї і пр).

Теми

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.