Спецпроект

Російський музей відкрив виставку полотен Сталлоне

У неділю в Інженерному замку в Санкт-Петербурзі відкрилася виставка картин Сильвестра Сталлоне.

Про це пише vesti.ru.

Як зізнається актор і живописець, якби у нього був вибір, то він би присвятив себе малюванню та скульптурі, тому що в цих заняттях йому не доводиться працювати в команді і, так чи інакше, бути чиїмось підлеглим.

"Я знімаюся в багатьох фільмах, але для мене унікально цей стан, коли я перебуваю наодинці з полотном. Я приходжу до живопису, коли я не можу висловити те, що відчуваю. Таким чином я даю вихід своїм емоціям" , - зізнався артист.

За зізнанням Сталлоне, перший художник, який його вразив, - Марк Шагал. Крім цього, він дуже любить Малевича, а також цінує творчість сучасних художників, йому "симпатичний живопис, яка рясніє фарбами" .

Що стосується бажання заробити на своїй творчості, актор наголосив: "Я не прагну до комерційної сторони питання, я навіть не знаю, хто купує мої картини. Є деякі полотна, які я не дозволяю продавати, тому що вони багато для мене значать".

Директор Російського музею Володимир Гусєв назвав живопис Сталлоне експресивним і динамічним. "Він показує, який агресивний наш світ, видно, як художник розвивався, це серйозна і цікава виставка", - додав він.

На виставці представлено 36 картин з різних колекцій Сталлоне. Вона триватиме до середини січня.

Теми

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.