Спецпроект

Російський музей відкрив виставку полотен Сталлоне

У неділю в Інженерному замку в Санкт-Петербурзі відкрилася виставка картин Сильвестра Сталлоне.

Про це пише vesti.ru.

Як зізнається актор і живописець, якби у нього був вибір, то він би присвятив себе малюванню та скульптурі, тому що в цих заняттях йому не доводиться працювати в команді і, так чи інакше, бути чиїмось підлеглим.

"Я знімаюся в багатьох фільмах, але для мене унікально цей стан, коли я перебуваю наодинці з полотном. Я приходжу до живопису, коли я не можу висловити те, що відчуваю. Таким чином я даю вихід своїм емоціям" , - зізнався артист.

За зізнанням Сталлоне, перший художник, який його вразив, - Марк Шагал. Крім цього, він дуже любить Малевича, а також цінує творчість сучасних художників, йому "симпатичний живопис, яка рясніє фарбами" .

Що стосується бажання заробити на своїй творчості, актор наголосив: "Я не прагну до комерційної сторони питання, я навіть не знаю, хто купує мої картини. Є деякі полотна, які я не дозволяю продавати, тому що вони багато для мене значать".

Директор Російського музею Володимир Гусєв назвав живопис Сталлоне експресивним і динамічним. "Він показує, який агресивний наш світ, видно, як художник розвивався, це серйозна і цікава виставка", - додав він.

На виставці представлено 36 картин з різних колекцій Сталлоне. Вона триватиме до середини січня.

Теми

Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Це не всі, але важливі свідчення тих жахливих днів, які змінили Україну. У майже похвилинний таймлайн увійшли події, які відбувалися у центрі Києва і мали (або могли мати) вплив на подальший перебіг політичних процесів. Хронологія останніх днів Революції Гідності.

Володимир Стахів. "Не шукати союзників за будь-яку ціну, навіть найвищу"

Після розколу в лавах ОУН органи нквс/мдб срср уважно придивлялися до тих діячів, які вирізнялися принциповою непримиренною та непоступливою позицією до опонентів. Таких брали в активну оперативну розробку, щоб використати їхні амбіції у своїх інтересах, або через агентуру спонукати до дій, які б призвели до ще більшого розколу, розбрату, послаблення і зрештою знищення національно-визвольного руху. Одним із тих, на кого звернули особливу увагу у 1940-х роках, був Володимир Стахів.

"Український герб є настільки простим, що його може намалювати будь-хто", - Василь Павлов

Як тризуб, родовий знак київських князів, зберігся впродовж століть і став державним гербом України та символом українського спротиву? Чому російські імперці намагалися, але так і не змогли привласнити український тризуб? Про це, а також про історичну тяглість української державної та військової символіки з часів Визвольних змагань і до сьогодення — наша розмова з Василем Павловим, військовим істориком, головою ГО "Центр мілітарної історії" та одним із тих, хто брав участь у розробці сучасної символіки українського війська.

Гідо Хайсіг: "Для мене важливо викликати відчуття, що ситуація в Україні — це не тільки про цифри, це насамперед про людей, які живуть тут"

Інтерв’ю з німецьким пілотом і митцем для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.