Спецпроект

В Петербурзі - персональна виставка Васі Ложкіна. ФОТО

З 16 вересня в картинній галереї "Тіоіндіго" У Санкт-Петербурзі проходить виставка Васі Ложкіна під назвою "Коти з Солнечногорська". Це друга персональна виставка художника.

Про це пише adme.ru.

В галереї наразі представлені тільки картини з котами. Є у нього і більш трешеві речі. Але з трешем Васю Ложкіна в галереї не кличуть.

Декілька років тому Вася Ложкін, а за паспортом Олексій Куделін, зробив альбом своїх робіт і пішов по галереях. "Скрізь мене послали, сказали, що це жах і нікому не потрібно". Художник не розгубився і виклав свої картини в інтернет. Так про Васю Ложкіна дізналися мільйони людей.

Вася Ложкін на персональній виставці
Хто тут котиків не любить?
Ганста-кіт
Я помщуся

Його записали в майстри кото-живопису і внесли до списків найбільш популярних художників російського інтернету. "Мені подобається те, що мої картини подобаються людям. Тому і публікую їх в інтернеті, "- пояснює Вася Ложкін і ніколи не підписує свої картини. Тільки якщо попросять.

Теми

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

"Нас не подолати!". Полтавський вимір Помаранчевих подій: до 20-ої річниці Другого Майдану

Цьогоріч відзначаємо 20-річчя Другого Майдану або "Помаранчевої революції". Це акції за збереження незалежності і проти масових фальсифікацій президентських виборів 2004 року на користь путінського ставленика Януковича. Під помаранчевими стягами гуртувалися ті, хто не хотів сповзання України у болото "совка" і російських впливів. Помаранчеві протести стартували 21 листопада 2004 року і тривали до 28 грудня 2004 року. За даними соціологів, понад 6,6 млн громадян взяли участь у Помаранчевій революції.

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.