Табачник напише книгу про дружбу України і Польщі

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник і польський кінорежисер Кшиштоф Зануссі готують спільну книгу про польсько- українську історію.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

"Є дуже цікавий проект. Видатний польський кінорежисер Кшиштоф Зануссі погодився... написати спільну книжку в діалогах про найбільш гострі історичні проблеми співіснування, дружби і не тільки українського і польського народів" , - заявив Табачник.

За його словами, книга буде готова до кінця року.

У видавництві "Фоліо" підтвердили, що готують спільне видання обох авторів.

За словами директора видавництва, книга буде побудована на тому, що Табачник і Зануссі дадуть відповіді на запитання видавця , що стосуються історії України та Польщі.

Як відомо, весною 2012 року режисер Зануссі заявив, що величезна різниця між українцями і поляками полягає в тому, що до українців "свобода й незалежність прийшли зверху", а поляки "самі всього домоглися, ніхто нам цього не дарував".

Дивіться також:

Інші матеріали за темою "Табачник"

Інші матеріали за темою "Польща"

Година папуги. Погані передчуття професора Свяневича

"Я аніскільки не сумнівався, що вступ Радянської Росії у наші східні воєводства буде означати для них кінець існуючому там польському впливу і відрив тих територій від Польщі. Я не був би проти передачі тих воєводств незалежним Україні і Білорусі, якби такі існували, але не бачив сенсу в передачі їх Радянському Союзу". Як професор Свяневич передбачив Велику війну.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР