Спецпроект

Відкрився найбільший у світі музей 3D мистецтва. ФОТО

"Мистецтво в раю" - під такою назвою таїландське місто Чіангмай представило найбільший у світі музей 3D мистецтва. Музей заснований і фінансується корейським меценатом Чаном Сук Кю.

Про це пише travel.obozrevatel.com.

"Чіангмайський музей "Мистецтво в раю" відрізняється від галереї 3D мистецтва у Паттайї, яка стала першим унікальним музеєм такого роду. Новий музей іще більш креативний, він пропонує глядачеві барвисті картини, у вигляді "інтерактивного мистецтва", яке потребує його (глядача) участі і уяви ", - говорить засновник.

Картини музею потребують участі глядача

Триповерховий музей зібрав під своїм дахом 130 різних 3D-полотен із зображенням тварин планети, підводного світу Землі, пустелі і гробниці фараонів стародавнього Єгипту. Роботи розподілені на восьми зонах музею за темами:

1. Аква
2. Тварини
3. Динозаври
4. Сюрреалізм
5. Класика
6. Ланна [середньовічна держава на території нинішнього Таїланду - ІП]
7. Таїланд
8. Єгипет

Унікальний музей у Чанг Маї відкритий щодня з 9 години ранку до 9 години вечора. Вартість квитків для іноземців становить 300 бат для дорослих туристів і 200 бат для малюків.

Теми

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.

Отець Василь Кушнір. Перший президент Комітету українців Канади

Абревіатура КУК в оперативних документах мдб/кдб срср завжди фігурувала поряд із фразами "антирадянська діяльність", "українські буржуазні націоналісти", "непримиренні вороги Радянського Союзу". Подібних епітетів удостоювалися й активні діячі, які створювали та розбудовували цю потужну громадсько-політичну організацію. Серед них – отець Василь Кушнір, перший президент Світового конгресу вільних українців.