Спецпроект

У Підмосков'ї відновлять музей "Історія танка Т-34"

Музейний комплекс "Історія танка Т-34", розташований в селі Шолохове в Митищинському районі Московської області, планують реконструювати і побудувати для нього нові будівлі.

Про це пише gdeetotdom.ru.

Департамент будівництва Москви оголосив відкритий конкурс на визначення технічного замовника з виконання проектних робіт з будівництва музейного комплексу "Історія танка Т-34", експозиція якого розміщується як в будівлі, так і на відкритому майданчику перед ним. Початкова ціна контракту становить 32,5 мільйона рублів.

Переможцю конкурсу належить розробити проект реконструкції вже існуючої території музею загальною площею 10,957 тисячі квадратних метрів. Під нове будівництво виділена земельна ділянка площею 1,17 гектара. Загальна площа будівель комплексу музею складе не менше 4,261 тисячі квадратних метрів.

Перша черга будівництва включає в себе зведення нового чотириповерхового будинку музею площею 3,8 тисячі квадратних метрів, стоянки на 40 автомобілів і на 4-6 автобусів, а також благоустрій території. У рамках другої черги робіт планується провести реконструкцію існуючої будівлі музею площею 417 квадратних метрів. Причому цю будівлю планують об'єднати в один архітектурний комплекс з новим будинком.

Основною метою будівництва нової і реконструкції існуючої будівлі є перетворення музею в повноцінний музейно-меморіальний комплекс із сучасним обладнанням. Проектом будуть передбачені рішення для комфортного функціонування музею з перспективою подальшого розвитку на найближчі 15-20 років.

Проектом передбачено також будівництво транспортної розв'язки для в'їзду та виїзду транспорту на Старо-Дмитрівське шосе. Крім того, планується впорядкувати територію музейного комплексу, а також облаштувати майданчик для проведення урочистих заходів з кількістю учасників до 500 чоловік.

Теми

Година папуги. Погані передчуття професора Свяневича

"Я аніскільки не сумнівався, що вступ Радянської Росії у наші східні воєводства буде означати для них кінець існуючому там польському впливу і відрив тих територій від Польщі. Я не був би проти передачі тих воєводств незалежним Україні і Білорусі, якби такі існували, але не бачив сенсу в передачі їх Радянському Союзу". Як професор Свяневич передбачив Велику війну.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.