Спецпроект

У Підмосков'ї відновлять музей "Історія танка Т-34"

Музейний комплекс "Історія танка Т-34", розташований в селі Шолохове в Митищинському районі Московської області, планують реконструювати і побудувати для нього нові будівлі.

Про це пише gdeetotdom.ru.

Департамент будівництва Москви оголосив відкритий конкурс на визначення технічного замовника з виконання проектних робіт з будівництва музейного комплексу "Історія танка Т-34", експозиція якого розміщується як в будівлі, так і на відкритому майданчику перед ним. Початкова ціна контракту становить 32,5 мільйона рублів.

Переможцю конкурсу належить розробити проект реконструкції вже існуючої території музею загальною площею 10,957 тисячі квадратних метрів. Під нове будівництво виділена земельна ділянка площею 1,17 гектара. Загальна площа будівель комплексу музею складе не менше 4,261 тисячі квадратних метрів.

Перша черга будівництва включає в себе зведення нового чотириповерхового будинку музею площею 3,8 тисячі квадратних метрів, стоянки на 40 автомобілів і на 4-6 автобусів, а також благоустрій території. У рамках другої черги робіт планується провести реконструкцію існуючої будівлі музею площею 417 квадратних метрів. Причому цю будівлю планують об'єднати в один архітектурний комплекс з новим будинком.

Основною метою будівництва нової і реконструкції існуючої будівлі є перетворення музею в повноцінний музейно-меморіальний комплекс із сучасним обладнанням. Проектом будуть передбачені рішення для комфортного функціонування музею з перспективою подальшого розвитку на найближчі 15-20 років.

Проектом передбачено також будівництво транспортної розв'язки для в'їзду та виїзду транспорту на Старо-Дмитрівське шосе. Крім того, планується впорядкувати територію музейного комплексу, а також облаштувати майданчик для проведення урочистих заходів з кількістю учасників до 500 чоловік.

Теми

Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Це не всі, але важливі свідчення тих жахливих днів, які змінили Україну. У майже похвилинний таймлайн увійшли події, які відбувалися у центрі Києва і мали (або могли мати) вплив на подальший перебіг політичних процесів. Хронологія останніх днів Революції Гідності.

Володимир Стахів. "Не шукати союзників за будь-яку ціну, навіть найвищу"

Після розколу в лавах ОУН органи нквс/мдб срср уважно придивлялися до тих діячів, які вирізнялися принциповою непримиренною та непоступливою позицією до опонентів. Таких брали в активну оперативну розробку, щоб використати їхні амбіції у своїх інтересах, або через агентуру спонукати до дій, які б призвели до ще більшого розколу, розбрату, послаблення і зрештою знищення національно-визвольного руху. Одним із тих, на кого звернули особливу увагу у 1940-х роках, був Володимир Стахів.

"Український герб є настільки простим, що його може намалювати будь-хто", - Василь Павлов

Як тризуб, родовий знак київських князів, зберігся впродовж століть і став державним гербом України та символом українського спротиву? Чому російські імперці намагалися, але так і не змогли привласнити український тризуб? Про це, а також про історичну тяглість української державної та військової символіки з часів Визвольних змагань і до сьогодення — наша розмова з Василем Павловим, військовим істориком, головою ГО "Центр мілітарної історії" та одним із тих, хто брав участь у розробці сучасної символіки українського війська.

Гідо Хайсіг: "Для мене важливо викликати відчуття, що ситуація в Україні — це не тільки про цифри, це насамперед про людей, які живуть тут"

Інтерв’ю з німецьким пілотом і митцем для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.