Спецпроект

Мільйонер перетворив будинок на музей опудал тварин

Канадський магнат Джордж Доуст зібрав колекцію з 300 вбитих ним тварин, яка оцінюється в 8 000 000 доларів.

Про це пише lifenews.ru.

75-річний бізнеcмен з Канади Джордж Доуст влаштував у своїй резиденції музей з опудал вбитих ним тварин. Колекція фінансового і будівельного магната сьогодні налічує 300 екземплярів різноманітних представників фауни і оцінюється в більш ніж 8 мільйонів доларів.

Ексцентричний багач зробив своїм хобі тривалі експедиції по всьому світу і полювання на екзотичних тварин. "Я застрелив свого першого північного оленя в Квебеку 40 років тому. Мені пощастило - у мене є гроші і здоров'я, щоб займатися тим, що мені подобається", - повідомив Доуст, якого прозвали Крокодил Данді з Канади.

Джордж побував в більш ніж 40 державах і не раз потрапляв у небезпечні ситуації. Наприклад, у Танзанії на нього напали носоріг і гіпопотам.

Незабаром Доуст має намір знову відправитися в подорож в Африку та Південну Америку.

"У мене є все, що потрібно в цьому житті. Але у віці 75 років я вже повинен думати про те, щоб піти на спокій", - зізнався підприємець.

За словами Джорджа Доуста, він мріє з часом віддати свою колекцію в дар якомусь невеликому музею в канадській провінції, щоб нею могли милуватися відвідувачі.

Теми

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

«Ми продовжуємо боротьбу і маємо всі шанси переломити хід історії та встояти», - історик та офіцер ЗСУ Ігор Макарчук

Історик-археолог та реконструктор, дослідник Українських визвольних змагань початку ХХ ст. Ігор Макарчук у 2022 році поставив на паузу аспірантуру та пішов до війська. Раніше Ігор разом із побратимами з «Пласту» одягав військові однострої часів УНР і відтворював знакові події та битви тієї доби. Нині він носить піксель як офіцер однієї з бригад ЗСУ. І відчуває чимало паралелей між тією та цією війною: «Як сто років тому, так і зараз — боротьба триває і ворог той самий».

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.