Татарську газету попередили, щоб не паплюжила історію росіян

Головному редактору і засновнику газети "Звезда Поволжья" Рашиту Ахметову винесли попередження за публікацію статей "Росія очима татарина".

Про це повідомляє Lenta з посиланням на управління Роскомнагляду [федеральна служба моніторингу зв'язку та комунікацій - ІП] в республіці Татарстан.

Дві статті під заголовком "Росія очима татарина" були опубліковані 17 серпня та 6 вересня 2012 року. Автором статей є доктор технічних наук Закі Зайнуллін.

У статтях Зайнуллін розбирає проблеми Росії, пояснюючи, що саме татари можуть дати їм вірну оцінку: "Ми перший народ, завойований росіянами, і добре вас вивчили за 460 років!".

Він пояснює, що в Росії розвалені промисловість, сільське господарство, наука, армія і що в Росії ніколи не буде порядку, тому що "щоб був порядок, треба працювати, а народ розбещений, не хоче працювати, хоче халяви".

Одну з головних проблем Зайнуллін бачить у тому, що у росіян немає ніякої ідеології, крім прагнення до світового панування, і що Росія з часів Івана Грозного жила захопленнями чужих земель.

Крім того, автор цитує першого президента Чеченської Республіки Ічкерія, який нібито заявив йому , що "будь-який росіянин, починаючи з останнього бомжа й закінчуючи великим академіком російським, в першу чергу великоросійський шовініст".

Закінчує статтю Зайнуллін міркуванням про те, що найбільша трагедія російського народу полягає в сексуальної незадоволеності російських жінок. Причина ж її полягає в тому, що "російський чоловік пив горілку вже близько 500 років".

Як варіант виходу з кризи, редактор пропонує "продати землі Росії іноземним державам".

Матеріали були направлені на лінгвістичну експертизу в Москву, де в них були знайдені "вислови, що збуджують національну ворожнечу".

За законодавством РФ це вважається екстремістською діяльністю, у зв'язку з чим редакції газети було направлено письмове попередження.

Читайте також:

День окупації Казані по-татарськи

Волзькі татари згадали, як Іван Грозний брав Казань. ФОТО

Тамерлан проти Тохтамиша. Війна за Шовковий шлях

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.