У США продають пікап колишнього президента

Повнопривідний пікап Ford F-150 2009 року випуску, яким володів колишній президент США Джордж Буш-молодший, продадуть з аукціону Barrett-Jackson.

Про це повідомляє Автотревел.

Автомобіль був придбаний Бушем відразу після закінчення другого президентського терміну. Організатори аукціону не вказали пробіг пікапа, однак існують припущення, що він невеликий, оскільки екс-президент їздив на ньому виключно по території свого ранчо у Техасі.

 

"Я не їздив трасами за кермом уже багато років", - пояснив екс-президент США.

Пікап оснащений 5,4-літровим двигуном потужністю 310 кінських сил. Панель приладів машини прикрашає особистий підпис екс-президента. Крім того, покупець отримає відеозапис, на якому зображений Буш-молодший, який об'їздить на автомобілі свої володіння.

За словами представників аукціону, якби автомобіль належав звичайному американцю, то його ціна не перевищила б 30 тисяч доларів. Однак організатори прогнозують десятикратне збільшення вартості Ford F-150, оскільки ним володів колишній президент США.

Усі виручені від продажу історичного автомобіля кошти будуть передані благодійному фонду, який надає допомогу сім'ям американських військовослужбовців.

 

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.