Балабанов зніме кіно про бандитську молодість Сталіна

Російський кінорежисер Алєксєй Балабанов, відомий картинами "Брат" і "Брат-2", зніме фільм про кримінальну молодість диктатора Сталіна.

Про це повідомляє "Телеграф" із посиланням на продюсера майбутнього фільму Сєрґєя Сєльянова.

За словами продюсера, вони вже обговорили з Балабановим сценарій майбутнього фільму.

 

"Балабанову дуже сподобався Тбілісі, і він хоче знімати у Грузії кіно про бандитську молодість Сталіна", - зазначив Сєльянов.

Реєстраційна карта на Сталіна з архіву таємної поліції (Санкт-Петербург, 1911 рік)

Як відомо, минулого тижня у Грузії було відновлено пам'ятник Сталіну.

Керівник СРСР (1924-1953 рр.) Йосип Сталін на зорі своєї партійної кар'єри у 1910-х брав участь у нападах на поштові установи Російської імперії - зокрема, на карету казначейства у червні 1907 року у Тбілісі. При цьому п'ятеро людей загинули і 16 було поранено, експропріаторам дісталося 250 тисяч царських рублів.

 

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.