Спецпроект

В музеї мадам Тюссо поповнення. ФОТО

В музеї воскових фігур мадам Тюссо з'явився гравець футбольного клубу "Барселона", Леонель Мессі. На підході - копія творця Apple, Стіва Джобса.

Про це повідомляє Спілка користувачів iPhone та iPad.

Приурочили появу Стіва Джобса у мадам Тюссо до річниці смерті творця Apple. Виглядає восковий Джобс надзвичайно реалістично.

Технології створення фігур за 200 років практично не змінились

Фігура обійшлася творцям в $ 200 000 і стала результатом тримісячної кропіткої роботи команди досвідчених скульпторів. Восковий двійник буде офіційно представлений громадськості 27 вересня 2012 в Гонконзі, після чого почнеться його тур по інших містах Азії.

Тим часом футболіста Леоніла Мессі вже можна подивитись в музеї. Він застиг у позі переможця з піднятими догори руками.

У роботі над восковими фігурами й донині використовується та сама методика, яку вперше застосувала мадам Тюссо більше двох сотень років тому. Анатомічні пізнання скульпторів дозволяють їм створювати більш ніж достовірні зображення. При роботі над восковою фігурою волоски вставляються в голову вручну невеликими прядками - за допомогою спеціальної роздвоєної голки. По завершенні цієї процедури волосся миється, підстригається і укладається. Кожна риска промальовується за допомогою гуаші, прожилки на білках очей створюються за допомогою тонких шовкових ниток.

 Обличчя Стіва Джобса виглядає дуже реалістично

 

Генерал-хорунжий Юрко Тютюнник. «Народження моє припало на самісінький Великдень…»

На Великдень, 20 квітня 1891 року народився майбутній член Центральної Ради, український військовий діяч, повстанський отаман, командувач Другим зимовим походом генерал-хорунжий Армії УНР Юрко Тютюнник. В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України зберігаються унікальні документи про його життя і діяльність, особисте листування, рукопис книги "Зимовий похід 1919–1920 рр.", а також світлини, які досі ще не публікувалися.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.