Помер києвознавець Олександр Анісімов

27 червня після тривалої хвороби пішов із життя журналіст, історик, автор 12 книг про Київ.

Олександр Анісімов народився в Києві 25 серпня 1961 року. Закінчив історичний факультет Київського державного педагогічного інституту ім. Горького та Вищі журналістські курси при Ленінградському державному університеті ім. Жданова.

 Фото - Дмитро Куперман

Був автором і ведучим програми "Щотижня", працював спецкором УТН, головним редактором УТ-3, журналістом НТВ. Друкувався в газетах "Факты и комментарии", "Кіевскій Телеграфъ", "Вечерние вести", "Дзеркало тижня", "Независимость", "Андреевский спуск" тощо.

"Телекритика" повідомляє, що похорон відбудеться 30 червня, у суботу, на Байковому кладовищі (47 ділянка) об 11.00.

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Незалежність №1: Коли Грушевський її оголосив, чому Винниченко сумнівався, а Єфремов був проти

У перші дні 1918 року – 9 січня за старим стилем (22 січня за новим) – в умовах військової агресії проголошено незалежну республіку Україна.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.