Донецький мер агітує городян вивішувати синьо-жовті прапори

Донецький міський голова Олександр Лук'янченко закликає городян підтримати збірну України в матчі проти Франції за допомогою національних прапорів.

Про це повідомляють "Новини Донбасу" з посиланням на прес-службу Донецької міськради.

"Ми вміємо підтримувати свою улюблену команду "Шахтар", а сьогодні в нашій підтримці потребує збірна Україна, - заявив мер. - Я закликаю донеччан не стримувати свої емоції. Додайте прапор України на балконі або автомобілі і покажіть свою підтримку".

Матч збірних України і Франції у груповому турнірі чемпіонату Європи з футболу відбудеться у п'ятницю ввечері в Донецьку.

Як відомо, у квітні цього року Донецька облрада заборонила офіційне використання червоного прапора поруч із синьо-жовтим.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.