Брат загиблого президента Польщі - "катастрофа нагадує вбивство"

Про це Ярослав Качинський, брат-близнюк екс-глави держави, лідер польської опозиційної партії "Право і справедливість" заявив в інтерв’ю телеканалу TVN24.

Смоленська авіакатастрофа, яка 10 квітня 2010 року забрала життя майже сотні польських високопосадовців, у тому числі президента Польщі Леха Качинського, все більше нагадує організоване вбивство - цитує політика ZAXID.NET.

"Я не впевнений, що це був замах, але все більше на це вказує", - сказав Ярослав Качинський.

Останні хвилини Ту-154: переговори екіпажу

Він заявив, що у випадку приходу до влади інакше проводив би розслідування цієї катастрофи. "Мене ображає те, що Польща поводиться так, ніби не є суверенною державою тоді, коли гине її 96 громадян", - сказав Я.Качинський.

Він також заявив, що представники правлячої у Польщі партії "Громадянська платформа" зацікавлені у тому, щоб Смоленська авіакатастрофа вважалася розслідуваною, оскільки інакше можуть "вийти на світло приховані ними факти, за які їм доведеться відповідати".

"Нельзя его здесь сажать..." Стенограма переговорів диспетчерів

 

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.