BBC викладе в інтернет усі свої радіопередачі за 70 років

Британська компанія ВВС викладе в інтернет весь архів своїх радіопередач, записаних з 1940-х років.

Про це пише The Telegraph.

Сервіс під умовною назвою "Аудіопедія" буде запущено протягом року. На даний момент радіостанція продовжує оцифровувати свої архіви. Щотижня в сервіс завантажується близько 20 годин з архіву. На сайті також з'являться посилання на передачі з інших радіостанцій. Користувачі сервісу зможуть не тільки слухати архів самі, але й пересилати передачі своїм друзям.

Серед інших передач ВВС викладе всі свої щорічні лекції з циклу Reith Lectures - в тому числі ті, які прочитали на радіостанції розробник атомної бомби Роберт Оппенгеймер і філософ Бертран Рассел. На сервісі будуть також доступні інтерв'ю з Тоні Блером, Монікою Левінськи та іншими історичними персонажами.

Радіостанція УПА "Афродита": "Ви чуєте голос вільної України..."

Радіостанція ВВС розпочала мовлення в 1922 році і стала першою загальнонаціональною радіомовною компанією в світі. У 1936 році ВВС почала телевізійне мовлення, яке вважається першим у світі телебаченням сучасного формату, тобто телебаченням з високою роздільною здатністю.

В середу, 2 листопада, телевізійна компанія BBC відзначила свій 75-річний ювілей.

У січні 2011 року польське радіо створило інтернет-архів передач польської служби радіо "Вільна Європа", яка вела антикомуністичну пропаганду в соціалістичній Польщі у 1950-80-их роках.

Президент-невдаха. Яка з нього користь?

Президент-невдаха найкраще гострить лезо сокири демократії. Президент-невдаха – це тест на дурнєопірність суспільства, а також – краш-тест для держави. Виявляється, невдахи страшенно корисні для народовладдя.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.