Перед візитом Януковича знищили білборди і плакати про УПА

Напередодні візиту у Кам'янець-Подільський президента Віктора Януковича були знищені білборди та плакати, присвяченні річниці створення Української Повстанської Армії.

Про це повідомляє місцева організація ВО "Свобода", передає Zaxid.Net.

Білборди розмістила Кам'янець-Подільська міська організація "Свободи".

Їх розмістили в місті після укладення відповідних договорів з рекламодавцями 11 жовтня 2011 року.

На білбордах було зображено Бандеру та анонсовано Марш Слави УПА під гаслом "За соціальне та національне визволення!"

"Свобода" використовує історію УПА для політичних цілей

Крім того, в рамках згаданої акції "свободівці" розповсюдили плакати відповідного змісту. Їх також було знищено комунальними службами.

Візит Януковича у Кам'янець-Подільський заплановано на 13 жовтня 2011 року.

Нагадаємо, 12 жовтня 2011 року Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області заборонив проведення у місті будь-яких масових акцій та заходів.

1 серпня 2011 року від тривалих злив зруйнувалася Нова (Велика) вежа Старої фортеці в Кам'янці-Подільському. 

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.