Перед візитом Януковича знищили білборди і плакати про УПА

Напередодні візиту у Кам'янець-Подільський президента Віктора Януковича були знищені білборди та плакати, присвяченні річниці створення Української Повстанської Армії.

Про це повідомляє місцева організація ВО "Свобода", передає Zaxid.Net.

Білборди розмістила Кам'янець-Подільська міська організація "Свободи".

Їх розмістили в місті після укладення відповідних договорів з рекламодавцями 11 жовтня 2011 року.

На білбордах було зображено Бандеру та анонсовано Марш Слави УПА під гаслом "За соціальне та національне визволення!"

"Свобода" використовує історію УПА для політичних цілей

Крім того, в рамках згаданої акції "свободівці" розповсюдили плакати відповідного змісту. Їх також було знищено комунальними службами.

Візит Януковича у Кам'янець-Подільський заплановано на 13 жовтня 2011 року.

Нагадаємо, 12 жовтня 2011 року Кам'янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області заборонив проведення у місті будь-яких масових акцій та заходів.

1 серпня 2011 року від тривалих злив зруйнувалася Нова (Велика) вежа Старої фортеці в Кам'янці-Подільському. 

Щоденник Майдану. Про що ми тоді думали

"Ладно, давайте серьезно. Вот кто сегодня до полуночи готов выйти на Майдан? Лайки не считаются. Только комментарии под этим постом со словами "Я готов". Как только наберется больше тысячи, будем организовываться".

"Нас не подолати!". Полтавський вимір Помаранчевих подій: до 20-ої річниці Другого Майдану

Цьогоріч відзначаємо 20-річчя Другого Майдану або "Помаранчевої революції". Це акції за збереження незалежності і проти масових фальсифікацій президентських виборів 2004 року на користь путінського ставленика Януковича. Під помаранчевими стягами гуртувалися ті, хто не хотів сповзання України у болото "совка" і російських впливів. Помаранчеві протести стартували 21 листопада 2004 року і тривали до 28 грудня 2004 року. За даними соціологів, понад 6,6 млн громадян взяли участь у Помаранчевій революції.

Що сказав Мотика? – відповідь професора Богдана Гудя на тему Волинської трагедії

26 жовтня в етері Українського радіо прозвучало інтерв'ю журналістки Світлани Мялик з відомим польським істориком, головним фахівцем із проблем Волині'43 професором Ґжеґожем Мотикою. Позаяк один із фрагментів цієї майже годинної розмови стосується моєї скромної особи, що гірше – містить низку інсинуацій і неправдивої інформації, прокоментую його для, насамперед, українських слухачів/читачів.

Боротьба між радянськими силами та підрозділами УПА на ПЗУЗ в 1944 році

4 листопада передчасно помер дослідник і популяризатор історії українського визвольного руху Владислав Сапа. У пам’ять про нього «Історична правда» публікує дослідження Владислава, яке одержало відзнаку історика Володимира В’ятровича на конкурсі студентських наукових робіт «Український визвольнй рух» 26 жовтня 2013 року, але досі не публікувалося.