Індустріалізацію УРСР представили у вигляді танцю (ВІДЕО)

На телешоу "Майданс" команда із Дніпродзержинська показала хореографічний номер "Індустріалізація". Спершу Ленін крутить гігантські шестерні, складені з людей, а потім відбувається ідеологічний конфлікт...

У популярному танцювальному шоу від телеканалу "Інтер" команда з Дніпродзержинська успішно пройшла у подальший тур, звернувшись до теми історії УРСР і незалежної України у номері "Індустріалізація".

Плакати УРСР часів індустріалізації (ФОТО)

Люди в сірих робах і червоних хустинках під керівництвом Леніна шикуються у гігантські зубчасті колеса, зірку, серп і молот та маршові колони, аж доки на сцені не з'являється якийсь молодик у синьому.

 


 

Далі відбувається щось символічно-конфліктне, і в результаті пертурбацій колишні радянські трудящі скидають блузи і утворюють величезний синьо-жовтий тризуб. Така собі популярна історія Української РСР :)

Історія СРСР у вигляді старовинної комп'ютерної гри (ВІДЕО)

Номер викликав захват глядачів і прихильність журі - 39 з 40 можливих балів.

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.