"Русское единство": Кутузов звільняв Крим від фашистів (ВІДЕО)

Видатний полководець Російської імперії Михайло Кутузов звільняв Крим від фашистських загарбників.

Про це повідомив один із керівників молодіжної організації "Русского единства" Сергій Шашков під час акції з прибирання Кутузовського фонтана-пам'ятника на трасі Сімферополь-Алушта:

"Сьогодні (озирається на пам'ятник) відбувається прибирання пам'ятника Михайла Ілларіоновича Кутузова - безпосередньо тієї людини, яка (ПАУЗА) яка звільняла Крим від загарбників... від фашистських... ні, ну він же турецьких...".

"Просто від загарбників! - підказує Сергію хтось за кадром. - Ти кажи за свій напрямок, не треба казати, що сьогодні відбувається".

Костусєв привітав одеситів плакатами з румунськими окупантами (ФОТО)

За словами Шашкова, він із колегами "проводить різні акції з прибирання пам'ятників разом із "Русским единством" і, звичайно, інші заходи".


Кутузов - борець з фашистами

"Також ми займаємося різними видами спорту - греко-римською боротьбою і ще є один борцівський гурток, а також мотоклуб екстремальних видів спорту. - додав активіст. - Приєднуйтесь до нашого руху, до спортивної молоді. Ми за здоров'я, ми за російський дух".

"Русское единство" - кримський суспільно-політичний рух, лозунгом якого є "Наше майбутнє - в єдності з Росією". Лідер РЕ - уродженець Молдавської РСР, випускник Сімферопольського вищого військово-політичного училища, підприємець Сергій Аксьонов.

У травні 2011 року "Русское единство" було однією з організацій, які заявили про намір влаштувати у центрі Львова марш із червоними прапорами. Зрештою за участі "Свободи" та інших радикалів марш перетворився на бійки і стрілянину.

Михайло Кутузов - видатний полководець Російської імперії. Брав участь у війнах Російської імперії з Османською (в 1768-74 рр. у складі 1-ої армії генерал-фельдмаршала Петра Румянцева, і в 1787-91 рр. під командуванням Олександра Суворова).

Командир Луганського пікінерного і Маріупольського легкокінного полків, Буського єгерського корпуса. Відзначився при штурмах Очакова та Ізмаїла.

Морські бої під Очаковом. Козаки в союзі з засновником ВМФ США

На початку XIX-го сторіччя, потрапивши в опалу до імператора Олександра І, жив у своєму маєтку у Хорошках (нині Володарськ-Волинський на Житомирщині). Після того, як Російська імперія увійшла в антинаполеонівську коаліцію, керував експедиційною армією у Європі (1804-05). В 1806-му призначений військовим губернатором Києва).

Під час російської кампанії Наполеона 1812 року Кутузов став командиром усіх імперських армій та ополчень. Внаслідок його стратегії вимотувань противника французів було переможено. 

В липні 1774 року, відбиваючи під Алуштою турецький десант, який підтримував ставленика Стамбула, претендента на титул кримського хана Девлет-Герая, Кутузов був важко поранений мушкетною кулею, яка пробила його обличчя наскрізь, скалічивши око. На честь цієї події турецький фонтан, розташований неподалік, отримав назву Кутузовського і був відповідно декорований.

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.