"Русское единство": Кутузов звільняв Крим від фашистів (ВІДЕО)

Видатний полководець Російської імперії Михайло Кутузов звільняв Крим від фашистських загарбників.

Про це повідомив один із керівників молодіжної організації "Русского единства" Сергій Шашков під час акції з прибирання Кутузовського фонтана-пам'ятника на трасі Сімферополь-Алушта:

"Сьогодні (озирається на пам'ятник) відбувається прибирання пам'ятника Михайла Ілларіоновича Кутузова - безпосередньо тієї людини, яка (ПАУЗА) яка звільняла Крим від загарбників... від фашистських... ні, ну він же турецьких...".

"Просто від загарбників! - підказує Сергію хтось за кадром. - Ти кажи за свій напрямок, не треба казати, що сьогодні відбувається".

Костусєв привітав одеситів плакатами з румунськими окупантами (ФОТО)

За словами Шашкова, він із колегами "проводить різні акції з прибирання пам'ятників разом із "Русским единством" і, звичайно, інші заходи".


Кутузов - борець з фашистами

"Також ми займаємося різними видами спорту - греко-римською боротьбою і ще є один борцівський гурток, а також мотоклуб екстремальних видів спорту. - додав активіст. - Приєднуйтесь до нашого руху, до спортивної молоді. Ми за здоров'я, ми за російський дух".

"Русское единство" - кримський суспільно-політичний рух, лозунгом якого є "Наше майбутнє - в єдності з Росією". Лідер РЕ - уродженець Молдавської РСР, випускник Сімферопольського вищого військово-політичного училища, підприємець Сергій Аксьонов.

У травні 2011 року "Русское единство" було однією з організацій, які заявили про намір влаштувати у центрі Львова марш із червоними прапорами. Зрештою за участі "Свободи" та інших радикалів марш перетворився на бійки і стрілянину.

Михайло Кутузов - видатний полководець Російської імперії. Брав участь у війнах Російської імперії з Османською (в 1768-74 рр. у складі 1-ої армії генерал-фельдмаршала Петра Румянцева, і в 1787-91 рр. під командуванням Олександра Суворова).

Командир Луганського пікінерного і Маріупольського легкокінного полків, Буського єгерського корпуса. Відзначився при штурмах Очакова та Ізмаїла.

Морські бої під Очаковом. Козаки в союзі з засновником ВМФ США

На початку XIX-го сторіччя, потрапивши в опалу до імператора Олександра І, жив у своєму маєтку у Хорошках (нині Володарськ-Волинський на Житомирщині). Після того, як Російська імперія увійшла в антинаполеонівську коаліцію, керував експедиційною армією у Європі (1804-05). В 1806-му призначений військовим губернатором Києва).

Під час російської кампанії Наполеона 1812 року Кутузов став командиром усіх імперських армій та ополчень. Внаслідок його стратегії вимотувань противника французів було переможено. 

В липні 1774 року, відбиваючи під Алуштою турецький десант, який підтримував ставленика Стамбула, претендента на титул кримського хана Девлет-Герая, Кутузов був важко поранений мушкетною кулею, яка пробила його обличчя наскрізь, скалічивши око. На честь цієї події турецький фонтан, розташований неподалік, отримав назву Кутузовського і був відповідно декорований.

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.

Ярослава Музика: зберігачка творів бойчукістів

Підсвідомо відчуваючи небезпеку для заарештованої дружини Ярослави, чоловік Максим Музика сховав твори Михайла Бойчука та його послідовників, що зберігалися вдома, замурувавши роботи між дверима їхньої квартири і суміжнього помешкання сестри. Повернувшись, художниця продовжувала переховувати спадщину Михайла Бойчука, прекрасно розуміючи ступінь ризику.