У Рівному демонтували лайтбокси з рекламним Леніним (ФОТО)

Учора, 14 вересня, у Рівному демонтували всю рекламу із зображенням Володимира Леніна.

Про це повідомляє "ОГО" .

Мова йде про лайтбокси, що були встановленні на вулицях Соборній та Чорновола у Рівному, а також банер на фасаді нічного клубу "Лагуна", котрі інформували про те, що 17 вересня (у найближчу суботу) відбудеться вечірка під назвою "Disco Partyфон 80-90", спеціальним гостем якої буде російськомовний Dj Lenin.

Фото: ogo.ua

За словами очільниці Рівненської облорганізації УНП Світлани Ніколіної, таке символічне поєднання зображення Леніна на рекламі з датою окупації західноукраїнських земель радянською армією (17 вересня 1939) є звичайним блюзнірством, котре свідчить про незнання власної історії, бездуховність та відсутність державницького мислення в організаторів вищезгаданої дискотеки.

Чеську горілку рекламуватимуть українські Сталін і Гітлер (ФОТО)

На її думку, 17 вересня логічніше було б оголосити Днем жалоби у Рівному, а також порушити кримінальну справу за фактом розстрілів українських громадян у приміщеннях колишніх в'язниць НКВС міст Рівне, Дубно та Острог.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.

Випускник Лубенської гімназії, видатний правник УНР: до 160-річчя Сергія Шелухіна

6 жовтня минула 160-та річниця з дня народження Сергія Шелухіна – соратника Симона Петлюри, Генерального судді УНР, міністра судових справ УНР, юриста-правника, Генерального прокурора у добу Центральної Ради, письменника, історика та дипломата, учасника п'яти наукових товариств, обстоювача автокефального статусу Православної Церкви України, громадського і політичного діяча.

До питання правового статусу Східної Галичини у 1918-1939 роках

Встановлення Польщею контролю над територією Східної Галичини у період після листопада 1918 року відбулося внаслідок здійснення Польщею агресії проти ЗУНР, окупації та подальшої анексії Східної Галичини.

Закордонне представництво УГВР. "Америка нам допоможе!"

Після того, як органи нквс урср у 1944 році отримали інформацію про створення Української Головної Визвольної Ради (УГВР) і захопили протоколи установчих зборів цього повстанського тимчасового парламенту або уряду воюючої України, перед ними постало завдання знайти всіх його активних діячів. Але пошуки на українських теренах виявилися марними.