Спецпроект

ТБ онлайн — сучасне джерело новин

Ланет.TV розповів про особливості онлайн-телебачення та про роботу сервісу під час подій на Євромайдані

Революція Гідності стала визначальною подією в новітній історії України, адже дала поштовх до незворотних змін, необхідних для побудови сучасної європейської держави. Суспільство розпочало рішучу боротьбу за свободу, гідність та рівні можливості для кожного громадянина.

Консолідовані зусилля громадських активістів, вітчизняних проукраїнських ЗМІ і ТБ онлайн, а також підтримка небайдужих громадян у різних куточках України та світу допомогли здолати злочинний режим та назавжди змінити вектор розвитку незалежної України.

 

Спершу сервіс інтернет-телебачення Ланет.TV протягом деякого часу був платформою, на якій абоненти провайдера Мережа Ланет могли дивитися канали онлайн в рамках пакету послуг кабельного ТБ.

У 2013 році сервіс онлайн ТБ набув популярності, адже розпочав трансляцію каналів, які активно висвітлювали події Євромайдану, й абсолютно всі громадяни отримали цілодобовий вільний доступ до актуальних новин та прямого ефіру з місця подій.

У момент початку російської агресії на території України Ланет.TV став першим сервісом телебачення онлайн, який відмовився від трансляції телеканалів з антиукраїнською позицією.

Згодом Ланет.TV запустив платні ТБ канали, серед яких були як провідні вітчизняні, так і культові західні телеканали. Сьогодні сервіс Ланет.TV — це можливість дивитися канали онлайн у високій якості на будь-якому зручному пристрої. Серед переваг ТБ онлайн від Ланет.TV:

  1. Мобільність. ТВ програма та канали онлайн будуть доступні на будь-якому вашому пристрої з доступом до Інтернету.
  2. Кросплатформеність. Переключайте зображення або ж дивіться онлайн канали зразу на декількох пристроях одночасно.
  3. Інтерактивність. Улюблена ТВ програма буде доступна у будь-який зручний час, адже ви можете самостійно керувати ефіром за допомогою функції паузи та перемотки.
  4. Зручність. Ви можете самостійно формувати перелік улюблених каналів, аби не витрачати щоразу час на пошуки цікавої програми.  В сервісі доступні також короткі описи та актуальна телепрограма, що зробить процес вибору значно простішим.
  5. Функція батьківського контролю. Ви можете самостійно формувати перелік каналів,  аби кожна доступна ТВ програма приносила виняткову користь для вашої дитини.

Дивіться онлайн Новий канал, СТБ, 1+1, Україна, НЛО TV, 2+2, М1, М2 та інші культові телеканали у Full HD-якості з інноваційним сервісом інтернет ТБ Ланет.TV.

Вибір Віктора Кравченка. Людина, яка домоглася суду над СРСР

Ілько Борщак. На вістрі радянської спецпропаганди у Франції

Ілько Борщак був потрібен більшовицькому режимові лише тоді, коли він чітко вписувався в схему діяльності радянської спецпропаганди за кордоном. Коли ж чекісти зрозуміли, що він грає подвійну роль, його спробували скомпрометувати в емігрантських колах саме як більшовицького агента. Жодні минулі заслуги перед радянською владою до уваги не бралися. Так чинили з усіма. Ставилися як до відпрацьованого матеріалу, з яким можна робити будь-що.

Рена Марутян: "Метою геноцидальних практик росії є стирання української національної ідентичності"

Інтерв’ю з доктором наук з державного управління, професоркою кафедри глобальної та національної безпеки КНУ ім. Т. Г. Шевченка Реною Марутян у Музеї "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.

"Пєрацький. Кар'єрна драбина". Уривок з книги про вбивство міністра Пєрацького

Вбивство міністра внутрішніх справ Броніслава Пєрацького стало одним із найгучніших замахів міжвоєнної Польщі. А для українських націоналістів — символом чи не найбільшої потуги, що її сягнула революційна організація в 1930-х роках. Міністр Пєрацький був одним із творців польської незалежності, а його життєпис подібний до біографій українських ровесників. Усе змінилося після листопада 1918-го: Пєрацький розбудовував польську державу, а його українські однолітки — підпілля, що боролося з Польщею та мріяло про власну державність. Пєрацький став одним із найвпливовіших польських посадовців і загинув на піку кар'єри від рук українця — представника молодого покоління, що було значно радикальніше за своїх попередників.