Спецпроект

ТБ онлайн — сучасне джерело новин

Ланет.TV розповів про особливості онлайн-телебачення та про роботу сервісу під час подій на Євромайдані

Революція Гідності стала визначальною подією в новітній історії України, адже дала поштовх до незворотних змін, необхідних для побудови сучасної європейської держави. Суспільство розпочало рішучу боротьбу за свободу, гідність та рівні можливості для кожного громадянина.

Консолідовані зусилля громадських активістів, вітчизняних проукраїнських ЗМІ і ТБ онлайн, а також підтримка небайдужих громадян у різних куточках України та світу допомогли здолати злочинний режим та назавжди змінити вектор розвитку незалежної України.

 

Спершу сервіс інтернет-телебачення Ланет.TV протягом деякого часу був платформою, на якій абоненти провайдера Мережа Ланет могли дивитися канали онлайн в рамках пакету послуг кабельного ТБ.

У 2013 році сервіс онлайн ТБ набув популярності, адже розпочав трансляцію каналів, які активно висвітлювали події Євромайдану, й абсолютно всі громадяни отримали цілодобовий вільний доступ до актуальних новин та прямого ефіру з місця подій.

У момент початку російської агресії на території України Ланет.TV став першим сервісом телебачення онлайн, який відмовився від трансляції телеканалів з антиукраїнською позицією.

Згодом Ланет.TV запустив платні ТБ канали, серед яких були як провідні вітчизняні, так і культові західні телеканали. Сьогодні сервіс Ланет.TV — це можливість дивитися канали онлайн у високій якості на будь-якому зручному пристрої. Серед переваг ТБ онлайн від Ланет.TV:

  1. Мобільність. ТВ програма та канали онлайн будуть доступні на будь-якому вашому пристрої з доступом до Інтернету.
  2. Кросплатформеність. Переключайте зображення або ж дивіться онлайн канали зразу на декількох пристроях одночасно.
  3. Інтерактивність. Улюблена ТВ програма буде доступна у будь-який зручний час, адже ви можете самостійно керувати ефіром за допомогою функції паузи та перемотки.
  4. Зручність. Ви можете самостійно формувати перелік улюблених каналів, аби не витрачати щоразу час на пошуки цікавої програми.  В сервісі доступні також короткі описи та актуальна телепрограма, що зробить процес вибору значно простішим.
  5. Функція батьківського контролю. Ви можете самостійно формувати перелік каналів,  аби кожна доступна ТВ програма приносила виняткову користь для вашої дитини.

Дивіться онлайн Новий канал, СТБ, 1+1, Україна, НЛО TV, 2+2, М1, М2 та інші культові телеканали у Full HD-якості з інноваційним сервісом інтернет ТБ Ланет.TV.

Платоніда Хоткевич. «Щоб нічого не надрукувала про чоловіка»

В архівних фондах Служби зовнішньої розвідки України знайдено тоненьку справу на Платоніду Хоткевич – дружину визначного українського діяча Гната Хоткевича, який був репресований сталінським режимом і розстріляний 8 жовтня 1938 року за "участь у контрреволюційній діяльності і шпигунство на користь Німеччини". Дружину ж органи СМЕРШ вистежили після Другої світової війни у Празі і заарештували, "щоб нічого не надрукувала про чоловіка".

"Моя війна". Уривок із книги Валерія Залужного

"Моя війна" — це особиста розповідь генерала Валерія Залужного про шлях від хлопчака до Головнокомандувача Збройних Сил України, а водночас це історія країни, яка прямує до війни: спершу примарної, у можливість якої ніхто не вірив, а згодом великої, ґлобальної, повномасштабної.

Волинь’43: Що замовчує польська історіографія?

Документи польської конспірації, зокрема Делегатури уряду на Край і командування Армії Крайової, свідчать про те, що ситуація на цих теренах у роки Другої світової війни була дуже неоднозначною, а інспіраторами процесу "очищення" Волині від її польського населення виступали не лише українські націоналісти різних відламів, але й совєти, німці та кримінальні елементи.

Клим Семенюк мав з Василем Стусом одного слідчого та Медведчука за адвоката, але не були особисто знайомі

Ми боремось за нашу незалежність сьогодні, оскільки попередні покоління боролися за неї та зрештою її здобули. Із загальної кількості репресованих українців багато абсолютно невинних людей, які навіть і не думали про вільну Україну. Про ту, яку думав Клим Семенюк. Саме завдяки йому і таким, як він, ми маємо за що боротися зараз.