Путін збирає армію дітей

"Центр журналістських розслідувань" звернув увагу на звіти окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, в яких йдеться про те, що окупанти залучили близько 1000 дітей до загонів, так званої, "юнармії", з метою їх індоктринації та манкуртства по відношенню до всього українського. Дітей будуть готувати до організації допомоги російській армії, а в подальшому - і до участі у бойових діях проти України.

 

3-го лютого президент росії підписав указ, яким посилює діяльність радянського тоталітарного пережитку під назвою "досааф", повністю підпорядковуючи організацію своєму "міністерству нападу рф".

Це не пересічний документ, а частина глобального російського плану по здійсненню асимілятивного геноциду України та української нації.

Колеги з незалежного медіа "Центр журналістських розслідувань" звернули увагу на звіти окупаційної адміністрації на тимчасово окупованих територіях Запорізької області, в яких йдеться про те, що окупанти залучили близько 1000 дітей до загонів, так званої, "юнармії", з метою їх індоктринації та манкуртства по відношенню до всього українського. Дітей будуть готувати до організації допомоги російській армії, а в подальшому - і до участі у бойових діях проти України.

Засновником "юнармії" є вже згаданий вище "досааф", який адміністративно посилений указом путіна. Таким чином, програма індоктринації дітей у вірування секти "побєдобєсія" є послідовно спланованою російською політикою.

Польський та американський науковець-правник єврейського походження Рафал Лемкін запровадив у міжнародному праві термін "геноцид" ще 1944 року. Він визначив геноцид як "координоване планування різних дій спрямованих на знищення основоположних основ життя національних груп, з метою повного винищення самих цих груп".

При цьому, Лемкін підкреслював, що геноцид не обов'язково означає безпосереднє знищення певної групи, а радше описує ситуацію, коли впроваджується план позбавлення певної групи необхідних умов її існування з метою руйнування політичних і соціальних інститутів, мови, культури та релігії такої групи. Про його дослідження та позицію багато писали наші колеги з Українського інституту національної пам'яті.

Примітно, що у 2015 році у російській федерації внесли праці Рафаеля Лемкіна про радянський геноцид в Україні до "федерального списку екстремістських матеріалів".

Індоктринуючи українських дітей на окупованих територіях, виховуючи в них ненависть до України та свого народу, путін та його кліка здійснюють асимілятивний геноцид української нації. Указ путіна щодо "досааф" та звіти окупаційних адміністрацій на ТОТ, знайдені українськими журналістами, є неспростовними доказами того, що політика асимілятивного геноциду є спланованою та втілюється путінським режимом.

Завдяки нашим колегам, в тому числі, народній депутатці Євгенії Кравчук, ПАРЄ прийняло відповідну резолюцію про "Протидію стиранню культурної ідентичності під час війни та миру".

Ми вимагаємо від російської влади негайно припинити цю злочинну практику та звертаємося до українских медіа, громадських організацій та наших іноземних партнерів звернути увагу на воєнні злочини росії та вживати заходів щодо документування цієї діяльності, щоб її винуватці рано чи пізно понесли заслужене покарання.

Олексій Мустафін: Свідок Армагеддона

Навесні 1457 року до нашої ери в долині біля міста Мегіддо фараон Тутмос III Менхеперра – найбільший з найвідоміших нам завойовників в історії Давнього Єгипту – здобув найблискучішу свою перемогу. Цю битву вважають першою детальною описаною битвою в історії людства. І місцем останньої битви добра і зла, біблійним Армагеддоном.

Олексій Макеєв : Що таке свобода? Український переклад Берлінської промови

Цього тижня виголосив на запрошення Фонду Фрідріха Науманна ХІХ Берлінську промову про свободу. Це традиційний для Берліна захід, який відбувається прямо біля Бранденбурзьких воріт. Раніше в різні роки промовцями були, наприклад, премʼєри Естонії Кая Каллас, Нідерландів Марк Рютте, британський історик Тімоті Ґартон Еш чи колишній Федеральний президент Німеччини Йоахім Ґаук. Вперше – українець.

Антон Дробович: 10 принципів меморіалізації війни

Хоча повномасштабна війна за нашу незалежність і досі триває, проте громади, родини загиблих і суспільство загалом не відкладають справу увічнення пам'яті та збереження правди про її перебіг до закінчення бойових дій. Для багатьох це можливість зберегти гідність людей і єдиний доступний спосіб установити соціальну й історичну справедливість.

Володимир Мула : Любов до гокею перемогла любов до України

"Найкраще, що коли-небудь траплялося з гокеєм! Забий 900. Я міг би придбати тобі автівку!" - сказав Вейн Ґрецкі московиту Овєчкіну після встановлення нового рекорду за кількістю забитих шайб в НГЛ. Для українців, які щодня втрачають найкращих, бачити і чути таке від людини, яка на камеру визнає себе українцем, збирає кошти на медикаменти, виступає на телебаченні із закликом не допускати московитів до міжнародних змагань - просто ганебно.