Відверта розмова з мамою Гії Гонгадзе, записана в перші дні після зникнення Георгія - коли ми ще не знали ні про розмови в кабінеті Кучми, ні про Мельниченка з "диктофоном", ні про "орлів Кравченка", ні про убивць - Пукача, Костенка і Протасова...
16 вересня 2011 — Вахтанг Кіпіані
"Історична Правда" представляє розклад презентацій та інших цікавих подій, пов'язаних з історією та історичною літературою. Інформація по всім дням Книжкового форуму - від сьогодні до неділі.
15 вересня 2011 — Історична Правда
Проти чоти з 44-х повстанців було кинуто роту німецької жандармерії, роту донських козаків і роту поліції - всього близько 400 осіб. Увечері до німців прибуло підкріплення - десять легких танків. Три німецькі літаки розпочали бомбардування монастиря.
15 вересня 2011 — Дмитро Снєгирьов
"Історична Правда" побувала на відкритті виставки "Голокост від куль". Пропонуємо читачам репортаж. "Ми не відповідальні за минуле, ми тоді не жили. Там були ті вчинки, якими ми можемо пишатися, і такі, якими пишатися не можна".
13 вересня 2011 — Павло Солодько
Під такою назвою на українському книжковому ринку вийшла у світ книжка Олександра Зінченка. Прочитав її сам, а тепер Вас заохочую. Мова у ній йде про один невеликий, але значущий воєнний сюжет – сюжет, який досі виринає у міжнародних стосунках, особливо після минулорічної катастрофи літака польського президента. Тобто про Катинь.
12 вересня 2011 — Ярослав Грицак
Журнал "Forbes Украина" пропонує своїм читачам серію інтерв'ю з визначними діячами 20-ти років незалежності. Серед них - і перший президент України Леонід Кравчук. Републікація зі згоди редакції (рос.).
10 вересня 2011 — Вахтанг Кіпіані, Володимир Федорин
Ще у семирічному віці Патрік Дебуа почув від свого дідуся слівце "Рава-Руська". Бабця плакала, коли він питав, що то за слово. І скупа фраза діда: "Для нас у таборі було важко, нічого було їсти. Але іншим було ще гірше!".
9 вересня 2011 — Жанна Ковба
Українці з підозрою ставилися до схожих на риб'ячу луску московинських монет. Вони були некрасиві і дуже незручні - через дрібний розмір легко губилися. Сам цар Петро презирливо називав дрібненькі копійки "вошами".
6 вересня 2011 — Дмитро Панаїр