Історичну кам'яницю в центрі Львова виставили на продаж

Будівлю, яка є частиною пам'ятки архітектури національного значення виставили на аукціон. Інформація про лот доступна на порталі Prozorro.

Про це повідомляє Гал-Інфо.

 Фото: Гал-Інфо

Нежитлові приміщення 2-го, 3-го, 4-го поверхів та мансарди загальною площею 449,7 кв.м за адресою м. Львів, вул. Шевська, 10 були виставлені на аукціон ще 22 грудня 2018 року. Стартова вартість лоту складає 16 млн. 474 тис. 200 гривень.

Зазначимо, що міністерство культури України розглянуло лист Управління комунальної власності Департаменту економічної політики Львівської міської ради і погодило приватизацію, шляхом продажу будівлі на аукціоні, яка є частиною пам'яткі архітектури національного значення, за умови укладання попереднього договору між переможцем аукціону та відповідним органом охорони культурної спадщини у місячний термін після оприлюднення результатів аукціону.

Результатом першого договору стане укладання в майбутньому охоронного договору на пам'ятку з викладенням його істотних умов, у тому числі щодо цільового використання пам'ятки.

Прийом пропозицій буде відбуватись до 21 січня включно, а сам аукціон буде проведений наступного дня.

Читайте також:

Реконструкція будинку Центральної Ради може знищити пам'ятку державотворення

Між неволею і незалежністю. 18-22 лютого 2014 року

Це не всі, але важливі свідчення тих жахливих днів, які змінили Україну. У майже похвилинний таймлайн увійшли події, які відбувалися у центрі Києва і мали (або могли мати) вплив на подальший перебіг політичних процесів. Хронологія останніх днів Революції Гідності.

Володимир Стахів. "Не шукати союзників за будь-яку ціну, навіть найвищу"

Після розколу в лавах ОУН органи нквс/мдб срср уважно придивлялися до тих діячів, які вирізнялися принциповою непримиренною та непоступливою позицією до опонентів. Таких брали в активну оперативну розробку, щоб використати їхні амбіції у своїх інтересах, або через агентуру спонукати до дій, які б призвели до ще більшого розколу, розбрату, послаблення і зрештою знищення національно-визвольного руху. Одним із тих, на кого звернули особливу увагу у 1940-х роках, був Володимир Стахів.

"Український герб є настільки простим, що його може намалювати будь-хто", - Василь Павлов

Як тризуб, родовий знак київських князів, зберігся впродовж століть і став державним гербом України та символом українського спротиву? Чому російські імперці намагалися, але так і не змогли привласнити український тризуб? Про це, а також про історичну тяглість української державної та військової символіки з часів Визвольних змагань і до сьогодення — наша розмова з Василем Павловим, військовим істориком, головою ГО "Центр мілітарної історії" та одним із тих, хто брав участь у розробці сучасної символіки українського війська.

Гідо Хайсіг: "Для мене важливо викликати відчуття, що ситуація в Україні — це не тільки про цифри, це насамперед про людей, які живуть тут"

Інтерв’ю з німецьким пілотом і митцем для Музею "Голоси Мирних" Фонду Ріната Ахметова.