Adidas зняв з продажу одяг із символікою СРСР

Компанія Adidas відреагувала на міжнародну критику та зняла з продажу спортивний одяг із символікою СРСР.

Про це повідомляє "Німецька хвиля".

 

Виробник спортивних товарів Adidas зняв з продажу одяг із символікою СРСР, який викликав обурення у міжнародної спільноти.

"Ми взяли до уваги повідомлення про опис продукту та зробимо певні висновки", - заявила компанія. Про це повідомила в понеділок, 7 травня, інформаційна агенція SID.

У пошукових запитах по сайту Adidas продукція із зображенням герба Радянського Союзу і написом USSR більше не відображається.

Нагадуємо, що Adidas випустив серію спортивного одягу із зображенням державного герба СРСР і надписом USSR напередодні Чемпіонату світу з футболу, який в липні відбудеться в Росії.

Міністерство закордонних справ Литви розкритикувало появу цієї серії одягу. "Все ще є хворі на "ностальгію за імперією", тільки якось несподівано, що серед них і відомий концерн Adidas", - йдеться в повідомленні МЗС країни в Twitter.

У свою чергу Український інститут національної пам’яті звернувся до компанії "ADIDAS-Україна" та нагадав про недопустимість реалізації в Україні продукції, що містить символіку комуністичного тоталітарного режиму.

Як і де жили наші аристократи

"Пробираючись крізь чагарники, немов у фільмі про Індіану Джонса, ми очікували, що вийдемо на галявину та побачимо бодай руїни чи фундамент споруди. Але коли хащі скінчилися, ми ступили на переоране поле. Перед нами була лише оброблена плугом земля".

Командир гармати "Історик"

Іменем ужгородця Миколи Гаєвого назвали Центр сучасної історії в Українському католицькому університеті.

"Жила однією ідеєю: вільна Україна": до 120-річчя Оксани Мешко

Учасники дисидентського руху називали її "козацькою матір'ю", вкладаючи в цю метафору готовність стійкої, незламної жінки до жертовної боротьби. Оксана Мешко ввійшла в історію українського правозахисного руху як громадська діячка, співзасновниця і лідер Української Гельсінської групи.

"Найстаріший з нині живих...": Історія Балтійського кубку

Після закінчення Першої світової війни нове дихання отримали ігрові командні види спорту. Битви з полів, найстрашнішої на той момент війни, переміщуються на футбольні стадіони. Нове покоління запальних ентузіастів-організаторів продукує ідеї континентальних і регіональних турнірів як для клубів, так і для національних збірних. Не виключенням був і Балтійський регіон. Тут на просторах понівечених, не лише світовою війною, а й роками кривавих війн за незалежність, народжується ідея власного Балтійського кубку.