Архітектор придумав дитячий конструктор замків України. ФОТО

Архітектор зі Славути (Хмельницька область) В'ячеслав Соколовський планує запустити серію дитячих конструкторів, які дозволять збирати моделі основних замків України.

Про це він написав у Facebook-групі Архітектура України.

"Декілька років виношував ідею всіляких дерев'яних архітектурних "конструкторів" для дітей", - зазначив Соколовський, вивісивши фотографії "пробного набору "Луцький замок".

За словами архітектора, конструкторський набір вміщається у дерев'яній скринці розміром 45*30*15 сантиметрів.

 

"Окремо будуть скомплектовані набори В'їзної вежі (Луцьк), башти Острога, набір Хотинського замку, - розповів він. - Ідея така: маючи, наприклад, комплекти "Луцьк" і "Хотин", можна буде побудувати і "Меджибіж", і "Камянець-Подільський".

 

До набору буде додана інструкція і словничок архітектурних термінів, "все лиш на папері, жодних дисків, флешок".

 

Планується комерційне використання ідеї, наразі ініціатори налагоджують виробництво.

 

Соколовський додав, що в майбутньому планується запуск ще складніших комплектів - з круглими в плані вежами і конусним дахом. В результаті дитина отримає матеріали для збирання фактично всіх відомих замків України.

ТАКОЖ:

Замки та фортеці України з висоти. ФОТО

Інші матеріали за темою "Архітектура"

Інші матеріали за темою "Замки"

Інші матеріали за темою "Діти"

Година папуги. «Золотий вересень»

«Ось два пістолети. Коли увірвуться українські бандити, ти застрелиш дітей, а потім застрелишся сама! Пам’ятай: у тебе мають лишитися три набої!» — останню розмову батька і мами семирічний Адам підслухав випадково.

Чому «Пушкіни» в публічному просторі - це ворожа російська пропаганда

Оспівував загарбницькі війни Російської імперії і брав у них участь. Виправдовував воєнні злочини російської армії. Заперечував право українського, польського, народів Балтії на державність. Паплюжив гетьмана Івана Мазепу. Його ім'я нині ворог використовує як ідеологічну зброю: "Херсон — полуденный край России",— банер з цією цитатою розвішували на біл-бордах росіяни під час окупації Херсону. Мова піде про одного із найвідоміших ідейно-культурних маркерів російського імперіалізму — письменника Алєксандра Пушкіна.

Не товариш. Фантастичні вибори великого 1990 року

Моментально з бридливістю повертаю посвідчення: «Заберіть це! Я їм не товариш! Я член Української Республіканської партії». І – о, диво! – для мене, єдиного із 450 депутатів, було виготовлено посвідчення без слова "товариш"!

Степан Скрипник. Хорунжий Армії УНР, депутат, патріарх

У 1940–1980-х роках резидентури кдб срср у Канаді і США широко практикували оперативні заходи з компрометації через так звану прогресивну пресу визначних українських діячів, які активно боролися за духовне і національне відродження. Одна з таких операцій була спрямована проти тодішнього митрополита Української православної церкви Канади, а невдовзі – УПЦ США, у майбутньому – Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Мстислава.