Спецпроект

У будинку-музеї Чехова введуть QR-коди

В літературної експозиції будинку-музею А. П. Чехова в Ялті готують до реалізації проект QR-коду.

Про це пише Центр журналістських розслідувань.

Проект здебільшого спрямований на іноземних відвідувачів, які зможуть за допомогою мобільних пристроїв отримати більш повну і розширену інформацію про стенди музею, його експонати і заходи.

Як зазначив директор музею, Олександр Титоренко, в будинку-музеї А. П. Чехова проведений Wi-Fi, яким можуть користуватися як співробітники, так і відвідувачі музею.

Будинок-Музей Чехова розташований у місцевості Чехове (Ялта), де письменник провів останні роки життя.

Теми

В оці тайфуна. Як проголосили Акт Злуки

У цей день здавалося, що буревії історії втомилися і зупинили свій руйнівний рух. Насправді над Київом зупинилося "око тайфуну", де вітру може не бути. Навколо ж української столиці усе пригиналося від буревіїв.

Незалежність №1: Коли Грушевський її оголосив, чому Винниченко сумнівався, а Єфремов був проти

У перші дні 1918 року – 9 січня за старим стилем (22 січня за новим) – в умовах військової агресії проголошено незалежну республіку Україна.

Коли оголосили останній відбій. Уривок із книжки "Демобілізовані" Алана Олпорта

Демобілізація – це окрема битва, якої у жодному разі не можна програти. Які зміни переживало суспільство Великої Британії після Другої світової війни? Як демобілізовані адаптовувались до мирного життя? Про важку дорогу від війни до миру йдеться у книжці британського історика Алана Олпорта "Демобілізовані: повернення додому після Другої світової війни", яка у січні побачить світ у видавництві "Локальна історія".

Биківня: таємне місце масових поховань жертв сталінського терору

Історія Биківнянських могил — це історія місця масових поховань жертв сталінського терору, яке було приховане від суспільства протягом багатьох років. Биківня — це місце-символ, де були поховані голоси, яких змусили замовкнути. Це не просто могили, це багато людей, кожен із яких міг змінити щось у світі.